O hneve dieťaťa a rodiča

O hneve dieťaťa a rodiča

O hneve dieťaťa a rodiča, 24. novembra 2018

Tento seminár s psychologičkou Evou Reichelovou bude pokračovaním tém, ktoré otvorila na svojej úvodnej prednáške počas druhého ročníka Konferencie (ne)obyčajných rodičov. V úvode zhrnie kľúčové informácie o význame hnevu a o jeho podobách, aby ste následne vy dostali priestor klásť otázky a diskutovať. Na túto akciu sa veľmi tešíme. Sme naozaj radi, že pani Reichelová dokázala vo svojom kalendári nájsť priestor na stretnutie s vami. Kapacita je obmedzená na 60 účastníkov.

24. november (sobota) 2018 o 8.45,

priestory Knižnice pre mládež mesta Košice, pobočka Litpark (Kukučínova).

Seminár bude viesť psychologička PhDr. Eva Reichelová, CSc., ktorú ste mohli vidieť aj na jednej z prednášok počas Konferencie (ne)obyčajných rodičov. Ukončila jednoodborové štúdium psychológie na Filozofickej fakulte UPJŠ v Košiciach a pokračovala v atestačnom štúdiu klinickej psychológie. Zúčastnila sa mnohých odborných kurzov a výcvikov so zameraním na kognitívno-behaviorálnu terapiu, hypnoterapiu, stavanie rodinných systémov, dynamickú psychoterapiu a psychoanalýzu – katatýmne imaginatívnu psychoterapiu, Rogersovskú psychoterapiu, symbol terapiu. Pôsobila ako súdna znalkyňa v odbore klinická a poradenská psychológia a detskú psychoanalýzu prednášala na Inštitúte psychologických vied na Prešovskej univerzite. Dlhoročné skúsenosti zúročuje v klinickej praxi svojej privátnej ambulancie, kde sa venuje psychoterapii detskej a dospelej klientely. V posledných rokoch sa zameriava predovšetkým na liečbu emočných a výchovných problémov detí za úzkej spolupráce s rodičmi.

Sobotná prednáška PhDr. Evy Reichelovej o hneve rodiča.

Program dňa

8.45 – 9.00 ranný čaj či káva (mlieka bude dosť!)

9.00 – 10.30 prvá časť workshopu Dr. Evy Reichelovej.

10.30 – 10.45 prestávka na vystretie nôh a občerstvenie (jesť a piť môžete pokojne počas diskusie)

10.40 – 11.45 druhá časť seminára pod vedením Dr. Evy Reichelovej, a takisto priestor na vaše otázky prostredníctvom Slido.com, znovu s tagom #superhrdinovia.

Dôležité: Chceme vás požiadať, aby ste si počas doobedia zabezpečili opatrovateľov pre vaše deti, keďže naše kapacity nám neumožňujú pripraviť program aj pre ne. Chceme však, aby tento krátky čas patril len vám. (Výnimkou sú samozrejme dojčiatka.)

Cena seminára je 15 eur. Poplatok zahŕňa honorár prednášajúcej, pracovný materiál, drobné občerstvenie s ovocím a kávu či čaj.

Vypredané!

Psst, pozývame vás aj na seminár s Katkou Ontkovou o terapii hrou. Všetky info nájdete tuto. Lístky na oba semináre si tak môžete kúpiť v jednej objednávke.