Tínedžer domáci (seminár s Vandou Švecovou)

Druh Tínedžer domáci

Pripravili sme pre vás nový interaktívny seminár s veľmi žiadanou témou: vy a váš domáci tínedžer. Seminár je určený rodičom detí nad osem rokov, teda tým, ktorí majú toto obdobie života dieťaťa pred sebou alebo sú doň už ponorení.  

Na seminári sa s lektorkou psychologičkou Vandou Švecovou budete rozprávať o komunikácii medzi rodičom a vašim mládežníkom. Budete rozoberať klasické domáce bojové polia, spôsoby akými sa stávať spojencami a nie nepriateľmi, no a takisto sa povenujete tomu ako po konflikte znovu nastoliť rovnováhu. Cieľom je, aby ste objavili nové možnosti ako plnohodnotne prežívať váš vzájomný vzťah.

Stretnutie bude prebiehať tak, aby ste dostali čo najviac príležitostí pýtať sa. Okrem priamych otázok budeme znovu používať aplikáciu Slido.com s hashtagom #superhrdinovia. Kapacita je obmedzená na 60 účastníkov. (Ak vy alebo vaše dieťa máte preukaz do Knižnice pre mládež mesta Košice, dostanete chutnú zľavu 3 eurá. Pri nákupe do poznámky uveďte číslo preukazu a zároveň zadajte kód KMKAPRIL. Číslo preukazu overíme a potom vám potvrdíme objednávku.)

18. máj (sobota) 2018 o 8.45,

priestory Knižnice pre mládež mesta Košice, pobočka Litpark (Kukučínova).

Kúpiť lístok (€ 15)

Seminár bude viesť psychologička Mgr. Vanda Švecová. V minulosti pracovala v sieti poradensko-psychologických centier, tiež v OZ Návrat, ktoré sa venuje náhradnej rodinnej starostlivosti. Od roku 2005 pracuje na čiastkový úväzok v Spojenej škole, v ktorej sa vzdelávajú deti s mentálnym postihnutím a autizmom. Od roku 2013 má súkromnú prax zameranú na pomoc pre jednotlivca, pár a rodinu. A to znamená, že budete na seminári v tých najlepších rukách.

Záznam zo seminára s Vandou na Konferencii (ne)obyčajných rodičov.

Program dňa

8.45 – 9.00 ranný čaj či káva a k nim dobré štrúdle a ovocie

9.00 – 10.30 prvá časť workshopu Dr. Vandy Švecovej.

10.30 – 10.45 prestávka na vystretie nôh a fenomenálne chlebíky (jesť a piť môžete pokojne počas diskusie)

10.40 – 11.45 druhá časť seminára a priestor na vaše otázky prostredníctvom Slido.com (tag #superhrdinovia).

Dôležité: Chceme vás požiadať, aby ste si počas doobedia zabezpečili opatrovateľov pre vaše deti, keďže naše kapacity nám neumožňujú pripraviť program aj pre ne. Chceme však, aby tento krátky čas patril len vám. (Výnimkou sú samozrejme dojčiatka.)

Cena seminára je 15 eur. Poplatok zahŕňa honorár prednášajúcej, občerstvenie a kávu či čaj. (Ak vy alebo vaše dieťa máte preukaz do Knižnice pre mládež mesta Košice, dostanete chutnú zľavu 3 eurá. Pri nákupe zadajte kód KMKAPRIL a do poznámky pri nákupe uveďte číslo preukazu. Budeme ho overovať a až potom vám potvrdíme objednávku.)

Kúpiť lístok (€ 15)